YALACI ŞAHİDİ SOSYAL MEDYAYA ŞİKAYET ETTİ


Bankaların işe iade davalarında şahit olarak yine şube perfonelini göstermesi sosyal bir faciaya neden oldu. Aleyhinde şahitlik yapan şube arkadaşını sosyal medyada yalancılıkla suçladı.
Bankaların acımasızca işten çıkartma politikalarının olumsuz etkisi işe iade ve fazla mesai davalarında do ortaya çıkıyor.
Bankalar işe iade, mobbing  ve fazla mesai davalarında kendisine şahit olarak yine aynı şube personelini seçince tam bir sosyal faciaya neden oluyor. Bir çok personel bankanın İnsan Kaynakları birimi tarafında banka leyhinde şahitlik için zorlanırken bazı kişler ise husumetli olduğu kişilerden bu şahitlikle de intikam yoluna gidiyor.
İşte bu olaylardan biri de Bursa'da yaşandı.
Mahkemeye de taşınan olay sosyal medyada daha büyük ilği gördü. 
YALANCI ŞAHİT SUÇLAMASI
Bursalı bankacı mahkemede banka leyhine konuşmadığı şube arkadaşını görünce şok oldu. Kendisi aleyhinde şahitlik yapan iş arkadaşı hakkında yalancı şahitlik suçlaması ile mahkemeye veren genç bankacı, hırsını alamayıp sosyal medyada da deşifre ett.

Etiketler: bankabankacısosyal medyada şikayetbanka yalancı şahit

Yayın Tarihi: 20.07.2017 06:37:24     Görüntülenme Sayısı: 16188

Facebook

Toplam yorum yapılmıştır.Gölge Müdür
FacebookTwitter
Android Uygulamasıiphone uygulaması

BİST100 HİSSE İŞLEM HACMİ

  46:29 Miktar
GARAN 470.460.200
THYAO 421.357.460
ASELS 292.767.272
KRDMD 119.206.577
HALKB 118.882.081UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.