HSBC En İyi Uluslararası Banka seçildi


HSBC, Asiamoney tarafından düzenlenen ‘Yeni İpek Yolu Finans Ödülleri’nde Kuşak ve Yol İnisiyatifi kapsamında Orta Doğu ve Afrika bölgelerinde “En İyi Uluslararası Banka” ödülünün sahibi oldu
HSBC, dünyanın önde gelen finans yayın gruplarından Asiamoney’nin bu yıl ilk kez düzenlediği ‘Yeni İpek Yolu Finans Ödülleri’nde Kuşak ve Yol İnisiyatifi (BRI) kapsamında Orta Doğu ve Afrika bölgesinde “En İyi Uluslararası Banka” ödülünün sahibi oldu. HSBC ayrıca, Kuşak ve Yol İnisiyatifi için “En İyi Uluslararası Banka”, Güneydoğu ve Güney Asya’da BRI ilişkili altyapı finansmanında En İyi Banka ve Orta ve Doğu Avrupa’da BRI ilişkili finansmanda “En İyi Banka” ödüllerinin sahibi oldu. Asiamoney, Pekin’de gerçekleştirilen ödül töreninde, HSBC’nin almaya hak kazandığı ödüllerin Kuşak ve Yol projelerinde yer alan müşterilerine finansal ortak olarak sunduğu hizmetlere yönelik kararlılığının göstergesi olduğunu açıkladı.
HSBC’nin tek finansör olarak yetkilendirildiği Singapur-Kunming arasında inşa edilen demiryolu hattının bir bölümünü oluşturan Kuala Lumpur Çift Hatlı Demiryolu Projesi de Kuşak ve Yol kapsamındaki En İyi Proje ödülünü aldı.

HSBC Ortadoğu, Kuzey Afrika ve Türkiye (MENAT) Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve CEO’su Georges Elhedery ödülle ilgili yaptığı açıklamada, “HSBC olarak, Kuşak ve Yol İnisiyatifi kapsamında “En iyi Uluslararası Banka” ödülünün sahibi olmaktan dolayı büyük bir mutluluk duyuyoruz. Yerel ekonomilerin büyüme olanaklarını çeşitlendirmede yeni yollar araması ile birlikte BRI’nin MENAT bölgesi için en önemli büyüme fırsatlarından biri olduğuna inanıyoruz. MENAT ve Asya koridorlarının her iki ucunda güvenilir iş ortağı ve finansman arayışını sürdüren tüm müşterilerimiz ile yakın çalışmalar yürütecek olmaktan dolayı büyük bir heyecan duyuyoruz” dedi.

Etiketler: hsbcEn İyi Uluslararası BankaAsiamoneyGeorges Elhedery

Yayın Tarihi: 29.09.2017 09:42:00     Görüntülenme Sayısı: 6539

Facebook

Toplam yorum yapılmıştır.Gölge Müdür
FacebookTwitter
Android Uygulamasıiphone uygulaması

BİST100 HİSSE İŞLEM HACMİ

  15:12 Miktar
GARAN 541.714.893
THYAO 464.661.731
ASELS 315.995.082
SASA 164.598.587
AKBNK 144.013.740UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.