MÜDÜRE PERSONEL KOVMA EĞİTİMİ!


Bu kadar da olmaz denilecek bir haber yine yabancı sermayeli bir bankadan. Şube müdürlerine "Personeli Tazminatsız Kovma" eğitimi verildiği iddia edildi.
Bankacılık kulisleri son günlerde ilginç bir haberle çalkalanıyor. İddialara göre, körfez sermayeli bir banka şube müdürlerine tazminatsız kovma yöntemlerinin anlatıldığı bir eğitim verdi.
Bu iddiaları bazı şube müdürleri doğrularken, eğitimin ekran başında yazılı olarak yapıldığı ve çalışmayan ya da kurum politikalarına ters düşen personeli içerdiğini söylediler.
Bu eğitimde  atılacak personelin tazminat almadan kovulması için sizlenecek süreç ve şube müdürlerinin bu süreçte ne yapacağı anlatılıyor.
EN ÇOK PERSONEL ÇIKARTAN BANKA
Bu bankanın son dönemde sık sık personel çıkartması ile gündeme geldiği belirtiliyor. Son 2 yıl içerisinde hemen hemen her dönem personel çıkartan banka ile ilgili Çalışma Bakanlığı tüm şikayetlere rağmen her hangi bir işlem yapmaması da dikkat çekiyor. Halen Türkiye genelinde banka hakkında açılmış çok sayıda işe iade, mesai ve mobbing davası bulunuyor. 

Etiketler: bankabankacıbankada istifaişsiz bankacı

Yayın Tarihi: 30.09.2017 23:31:14     Görüntülenme Sayısı: 17950

Facebook

Toplam yorum yapılmıştır.


Gölge Müdür
FacebookTwitter
Android Uygulamasıiphone uygulaması

BİST100 HİSSE İŞLEM HACMİ

  14:57 Miktar
THYAO 112.863.264
KRDMD 65.838.501
GARAN 52.236.388
SASA 40.514.488
HALKB 28.365.234UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.