QNB FİNANSBANK'TAN ÇALIŞANLARINA BÜYÜK JEST


Körfez sermayeli QNB Finansbank, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle tüm çalışanlarına anlamlı bir hediye verdi.
QNB Finansbank banka ve bağlı iştiraklerindeki tüm çalışanlarına 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle özel olarak bastırdığı Nutuk'u hediye etti. 
Özellikle  Atatürk ve Cumhuriyet değerlerine saldırıların arttığı şu günlerde yabancı bir bankadan oldukça anlamlı bir adım geldi. Ünlü bankacı Hüsnü Özyeğin'in kurup büyüttüğü ve Yunanlılar'a sattığı Finansbank  son olarak da Katarlı QNB'ye satılmıştı. 
ÖZEL BİR SÜPRİZ
QNB Finansbank banka ve iştiraklerinde çalışanlar dahil olmak üzere yaklaşık 15 bin kişiye büyük bir süpriz yaptı. Tüm çalışanlarına özel olarak bastırılan Nutuk'u hediye etti. QNB Finansbank'ın bu davranışı sadece banka çalışanları tarafından değil, her kesimden büyük takdir topladı.  Bankacılık çevreleri QNB Finansbank'ın  bu jestini "Atatürk'e ve Cumhuriyet değerlerine saldırmanın moda olduğu bir dönemde QNB Finansbank yöneticilerinin böyle bir hareketi gurur verici."şeklinde yorumladılar.

Etiketler: QNB FinansbankQNB Finansbank nutukQNB Finansbank çalışanlarına Nutuk dağıttı

Yayın Tarihi: 29.10.2017 16:47:22     Görüntülenme Sayısı: 28509

Facebook

Toplam yorum yapılmıştır.Gölge Müdür
FacebookTwitter
Android Uygulamasıiphone uygulaması

BİST100 HİSSE İŞLEM HACMİ

  46:18 Miktar
GARAN 712.514.171
THYAO 523.637.422
ASELS 360.261.362
SASA 229.726.288
AKBNK 187.467.801UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.