MÜDÜR SEN NE YAPTIN????


Bu kadarı da olmaz denilen bir olay. Yılbaşı partisi için şube müdürü personeline muvafakatname imzalattı. Oturmak yok, fazla alkol yok ve dahası...  
Türkiye'nin ünlü bir ailesine ail yerli senmayeli bankanın Çuvurova Bölgesi'nde yaşanan bir olay aklın ve mantığın sınırlarını zorlayacak türden. Yılbaşı partisi düzenleyen bankanın Adana'daki bir şube personeli şok bir olay yaşadı. 
Aynı zamanda Bölge Müdürü'nun kuzeni olan şube müdürü tarafından kendilerine bir dizi talimatlar içeren muvafakatname imzalatmak istedi. 
Söz konusu muvafakatnamede şaka gibi şu maddeler yer aldı:
-İçkili araba kullanmam,
-Yapılacak bir trafik kontrolünde alkol oranının  probil sınırlarının üzerinde çıkması,
-Maddi ve manevi -hasar ya da hasarsız her hangi bir kazaya karışmam durumunda alkollu çıkmam,
-Balo esnasında aşırı içkinin etkisiyle genel toplum ve banka kuralları dışında hal ve hareketlerde bulunmam,
-Sarhoş görüntüsü vermem,
Eğlenceye katılmayarak sadece oturmam halinde yaptırımları beklemeden kendi isteğim ve iradem ile istifa edeceğimi ve oluşacak tüm zararların tarafımca karşılanacağını beyan ve taahhüt ederim.
BÖLG MÜDÜRÜ DEVREYE GİRDİ
Olayın duyulmasından sonra devreye giren bölge müdürünün  tavrı ise kuzenine değil de şube personel ve müdürlerine oldu. Bölgede adeta sıkıyönetim ilan eden bölge müdürü olay ile ilgili konuşmayı yasakladı.


Etiketler: şube müdürü protokoladanaşube müdürü yılbaşı partisibanka yılbaşı partisi

Yayın Tarihi: 21.12.2017 13:51:39     Görüntülenme Sayısı: 24955

Facebook

Toplam yorum yapılmıştır.Gölge Müdür
FacebookTwitter
Android Uygulamasıiphone uygulaması

BİST100 HİSSE İŞLEM HACMİ

  10:10 Miktar
THYAO 1.606.464.409
GARAN 1.139.345.686
ASELS 1.032.647.912
SASA 563.816.760
KRDMD 438.389.124UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.