BANKACILIK NE HALE GELDİ


Artan hedef baskısı artık bankaların itibarını olumsuz etkilemeye başladı. Vatandaş bankaları dolandırıcı olarak görmeye başladı. İşte belgesi:
 
“Sat ama nasıl satarsan sat! İster ikna et, ister kandır ama mutlaka sat!”
İşte bu düşünce artık bankaların kendi ayağına sıkmalarına neden oldu. Vatandaş bankaları  dolandırıldıkları yer olarak görmeye başladılar. Cep telefonu uygulamaları ile bilinmeyen uygulamalarda  bir çok bankanın çağrı merkezi numarası spam yani istenmeyen numara olarak işaretlenirken, tanım olarak ise itibarın yerlerde süründüğünü ortaya koydu.
Dolandırıcı çakallar”, “Vampirler” ve “üç kağıtçı banka”gibi tanımlar yapıldı.
YERLİ BANKAYA DOLANDIRICI ÇAKALLAR
Bankaların itibarının ne halde olduğunu gösteren bu açıklamaların biri de yerli sermayeli bankanın çağrı merkezinin numarasına yazılmış. Dolandırıcı çakallar olarak  belirtilmiş numara, yüzlerce kullanıcı tarafından da spam  çağrı olarak işaretlenmiş.
 

Etiketler: dolandırıcı çakallarvampirbankabankacıhedef baskısıbanka çağrı merkezibilinmeyen numara

Yayın Tarihi: 23.12.2017 14:04:12     Görüntülenme Sayısı: 17588

Facebook

Toplam yorum yapılmıştır.Gölge Müdür
FacebookTwitter
Android Uygulamasıiphone uygulaması

BİST100 HİSSE İŞLEM HACMİ

  40:10 Miktar
THYAO 383.226.230
GARAN 196.437.444
ISCTR 169.783.512
ASELS 164.469.251
PETKM 112.554.813UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.