YILIN SON BANKACI KATLİAMI


Yeni yıla girilmesine günler kala, yabancı sermayeli bir banka personel katliamı yaptı. Yüzün üzerinde gişe ve operasyon görevlisinin işine son verildi. Hem de onurları kırılarak.
Son yıllarda en çok şube kapatan ve personel çıkartan bankalar arasında yer alan Avrupa sermayeli banka, cuma günü adeta katliam yaptı. Çok sayıda gişe ve operasyon personelinin işine son verildi. İşten çıkartılan personel sayısının yüzün üzerinde olduğu tahmin ediliyor.
Ancak, yılın son haftasında çıkartılma dünyanın hiç bir yerinde olmayan bir yöntemle yapıldı. Bir çok personel sabah işine gelip bilgisayarının başına geçti ve işten çıkartıldığını kapatılan ekrandan anladı.
GENEL MÜDÜRE TEPKİ 
Öte yandan işten çıkartılan bankacılar ve yakınları bu durumu protesto amacıyla bankanın bayan genel müdürüne twitter'de yazdılar.
İşte onlardan bazıları: 

-İnşallah çocuklarınızda sizin gibi binlerce bankacıyı işsiz bırakarak mağdur eden, alttaki yöneticilerinin icraatından haberi olmayan yöneticilerle çalışır.
-Önceden tek kelime bile edilmeden sabah oturum açmayan bilgisayarla işten çıkartıldığını öğrenen tüm çalışanlarınızın yaşadığı üzüntüden sonra umarım bir daha "çalışanlarımız çok mutlu"edebiyatı asla yapmazsınız.

Etiketler: bankabankacı.işten çıkartmabayan banka genel müdürü

Yayın Tarihi: 23.12.2017 15:21:12     Görüntülenme Sayısı: 32282

Facebook

Toplam yorum yapılmıştır.Gölge Müdür
FacebookTwitter
Android Uygulamasıiphone uygulaması

BİST100 HİSSE İŞLEM HACMİ

  46:18 Miktar
GARAN 712.514.171
THYAO 523.637.422
ASELS 360.261.362
SASA 229.726.288
AKBNK 187.467.801UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.