BANKA GMY'SİNE CUMHURBAŞKANI'NA HAKARET SUÇLAMASI


Bankacılık kulisleri, yabancı bir bankanın Genel Müdür Yardımcısı'nın Cumuhurbaşkanı'na hakarete varan sosyal medya paylaşımını konuşuyor. Bayan GMY hakkında savcılığa suç duyrusunda bulunuldu.
Körfez sermayeli yabancı bir bankanın bayan Genel Müdür Yardımcısı'nın başı sosyal medya paylaşımları ile belada. Cumhurbaşkanı ve hükümete yönelik ağır eleştirilerinin hakaret içerdiği iddiası ile Cumhuriyet Savcılığı'na suç duyrusunda bulunuldu. 
Bir avukat tarafından BDDK ve Cumhuriyet Savcılığı'na yapılan suç duyrusunda sosyal medya paylaşımları delil gösterildi. Bu paylaşımlarda söz konusu GMY'nin özellikle Cumhurbaşkanı'na yönelik eleştirileri bulunuyor.
SAVCILIK İNCELİYOR
Öte yandan söz konusu suç duyrusu İstanbul Cumhuriyet Savcılığı tarafından inceleme alındı. BDDK'ya yapılan suç duyrusunun ise inceleme aşamasında olduığu öğrenildi.  Savcılığın söz konusu paylaşımlarda bulunan bayan Genel Müdür Yardımcısı ile ilgili işlem yapması halinde görevden alınmanın gündeme gelebileceği belirtiliyor.

Etiketler: cumhurbaşkanıcumhurbaşkanı'na hakaret eden bankacı.körfez sermayeli bankabankacı

Yayın Tarihi: 19.04.2018 21:21:01     Görüntülenme Sayısı: 33635

Facebook

Toplam yorum yapılmıştır.Gölge Müdür
FacebookTwitter
Android Uygulamasıiphone uygulaması

BİST100 HİSSE İŞLEM HACMİ

  40:10 Miktar
THYAO 383.226.230
GARAN 196.437.444
ISCTR 169.783.512
ASELS 164.469.251
PETKM 112.554.813UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.