MOBBİNGCİ BANKANIN AVUKATI DA MOBBİNGCİ ÇIKTI


İzmir, Karadeniz ve Trakya bölge müdürlerinin mobbing yapması ile tanınan Avrupalı bankanın avukatı da mobbingci çıktı. Bankanın avukatı ve yanında çalışan personeli hakkında suç duyrusunda bulunuldu.
Bir dönem çalışan açısından Türkiye'nin parmakla gösterilen bankalarından olan banka ile ilgili sadece bölge müdürlerinden değil aynı zamanda avukatları hakkında da mobbing iddiaları geliyor.
Şube müdürlerinin seks skandalına karıştığı, İzmir ve Trakya bölge müdürlerinin de yaptığı tehditlerle bir anda personel açısından çalışılamaz halen gelen bu Avrupalı bankanın avukatı ile ilgili de şok iddia gündeme bomba gibi düştü.
Olay Samsun'da meydana geldi. Söz konusu bankaya kredi borcu olan ve bir süredir ödeme güçlüğü yaşayan G:İ,  bankanın Avukatlık bürosu tarafından yoğun bir şekilde taciz edilerek, arka planda polis telsiz sesi ile tehdit edildiği iddiası ile suç duyrusunda bulundu.

Etiketler: mobbingmobbingci avukatsamsun'da sahte avukat

Yayın Tarihi: 28.05.2018 23:20:35     Görüntülenme Sayısı: 12934

Facebook

Toplam yorum yapılmıştır.Gölge Müdür
FacebookTwitter
Android Uygulamasıiphone uygulaması

BİST100 HİSSE İŞLEM HACMİ

  40:10 Miktar
THYAO 383.226.230
GARAN 196.437.444
ISCTR 169.783.512
ASELS 164.469.251
PETKM 112.554.813UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.